מסגריית ריילינג

55 / 100

אם יש ברשותכם דירת גן או וילה, אנו שמחים לבשר לכם כי טרנד הפרגולות הגיע גם אליכם – כאשר באפשרותכם להתאים את הפרגולה לגודלה ולרוחבה של החצר שלכם. הבחירה בפרגולות בדירה שלכם לא תהווה וויתור על שום פרט, אלה רק תוסיף לכם מקום מוצל לבלות בו את הארוחות המשפחתיות – או סתם מקום שתוכלו לשבת בו גם בקיץ וגם בחורף בתדירות גבוהה. השימוש בפרגולות בדירות גן יכול רק להועיל לכם, הפרגולה תגן עליכם גם מפני השמש היוקדת – אך לא פחות חשוב תשמש לכם מכסה גם בעונת החורף שלעיתים יכולה למנוע מכם לשבת במרפסת עקב רוחות עזות או גשמים רבים. אל תהססו להתקין פרגולה לגינה שלכם, כיום הפרגולות לא צריכות לתפוס לכם מקום רב – והיתרונות שתפיקו מהם יהיו גדולים כל כך שהחסרונות אם יש כאלה יתגמדו לנוכח היתרונות הרבים שהפרגולה מכל סוג מביאה איתה.

פרגולות לבית ולעסק, מבלי לוותר על שום דבר

אם אתם חושבים שהבחירה שלכם בפרגולות תוביל לוויתורים אחרים שתצטרכו לעשות אתם טועים, הבחירה בפרגולות היום יכולה רק לתרום לבית או לעסק שלכם – אתם לא צריכים לוותר על מקום או על הנראות החיצונית של המשרד או החצר. כמובן שאתם צריכים לתת את המשימה לאנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחום, אנו בחברת .Railings

יצור פרגולות ברזל

אנו מיצרים ומבעצעים התקנות של פרגולות מערכות הצללה לפי מידות שקיימות בשטח של לקוחותינו. הפרגולה אצלינו מיצרים לפי ספר מחומר מגולוון וצבעוה עם צבע יסוד ואילוין אפוקסי דו רכיבי.

מחיר של פרגולה

מחיר לפרגולה מתחיל מ7000 ש"ח והכול תלוי מהסוג החומר ותני עבודה.