שערי הזזה נגד שערי כנפיים

אז אתה רוצה שער? אך האם אתה יודע איזה סוג שער יתאים באופן מציאותי לביתך? ישנם משתנים רבים שנכנסים אל מה שיהיה השער הטוב ביותר לביתך, כגון מה שמתאים ביותר למראה, כמו גם לקרבה של הבית לדברים שמסביב. כתוצאה מכל המשתנים הללו, החלטנו לכתוב על שני סוגי השערים האוטומטיים הפופולריים ביותר וכיצד לדעת איזה סגנון יהיה המתאים ביותר עבורך.

שערים כנפים

שערים כנפים הם ללא ספק סגנון השערים הפופולרי ביותר שלנו בגלל האלגנטיות, קלות ההתקנה ולעתים קרובות מחיר מוזל בהשוואה בין עבודות דומות לשערים הזזה.

ישנן שתי אפשרויות כשמדובר בשערים כנפיים:

שערים כנף בודד:

שערים אלה, בכללותם, הזזה לכיוון אחד. בדרך כלל הם מעט ארוכים יותר, אך לעתים קרובות הם מתאימים ביותר לרוב הבתים בהתבסס על אורך השער הממוצע הדרוש בכדי להתאים לרוחב הכניסה שלך.

שערי כנפים כפולים:

בשערים אלה שני שערים שונים שכל אחד מהם נפתח לכיוון אחד. אלה משמשים לעיתים קרובות לכבישים רחבים כאשר השער יהיה ארוך מאוד כמקשה אחת בלבד, ולכן במקום זאת הלקוחות שלנו בוחרים בשער המפוצל לשני חלקים. בנוסף, שערים אלה נוטים פחות לפגוע במכוניות האורחים, מכיוון שהם מסוגלים לחשב טוב יותר כיצד להרחיק מגדרם בעת פתיחה או סגירה.

עם זאת, ישנם מקרים שבהם שערים מסוג זה אינם הבחירה הטובה ביותר, או פשוט לא ניתן להתקין אותם באופן בוטה, אשר רשמתי להלן.

שטח קטן מדי: בין אם זה מהבית שלך לרחוב, שביל הגישה קצר או מסיבה אחרת, השטח הזמין עבור השער להתנדנד יכול למנוע מאיתנו אפשרות להתקין אחד היכן שאתה רוצה אותו.

שיפוע הכניסה או הכביש המוביל לביתך תלול מדי: אם בחניה או בכביש תלול מדי במדרון, פעמים רבות לא נוכל ליצור שער בגודל מתאים שיכול להתנדנד מבלי להכות דבר.

מסיבות אלה, חלק מהלקוחות יחליטו ללכת ללא סגנון אחר של שער ..

שערי הזזה:

שערי הזזה מעט יקרים יותר משערים מתנדנדים, הם בעלי מראה תעשייתי יותר והם ממש טובים לכבישים רחבים או לכבישים בעלי שיפוע / ירידה תלולים.

למרות ששערים אלה הם האופציה הפחות פופולרית, הם עדיין שער יפה שניתן לעצב בהתאמה אישית לצרכים שלכם. שערים אלה הם בדרך כלל הכרחיים כאשר לביתך יש קרבה לרחוב, חניה רדודה או זווית שאינה מתאימה לשער מתנדנד. אתה יכול לשים כמעט את כל אותן תכונות העיצוב על השער הזה, בדיוק הדרך בה הוא נפתח שונה במקצת.